Override Title (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: type
cs: typ

en: status
cs: stav

en: Override title
cs: Přepsat název

en: From
cs: Od

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Both
cs: Obojí

en: Unpublished
cs: Skryto

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: override
cs: překrýt

en: Apply to selected items
cs: Použít u vybraných položek
