Override Title (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: title
da: titel

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Language
da: Sprog

en: Action
da: Handling

en: created
da: oprettet

en: Reset
da: Gendan

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: From
da: Fra

en: Published
da: Udgivet

en: Both
da: Begge

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
da: Ugyldigt valg opdaget. Kontakt venligst sitets administrator.

en: override
da: tilsidesæt
