Override Title (8.x-2.1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: From
dz: ལས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
dz: ཁྲིམས་འགལ་གདམ་ཁ་འདི་  སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད།  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་འདི་ལུ་ འབྲེལ་བམཛད་གནང་།
