Override Title (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: type
el: τύπος

en: status
el: κατάσταση

en: Override title
el: Παράκαμψη τίτλου

en: From
el: Από

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Both
el: Και τα δύο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
el: Μια μη έγκυρη επιλογή εντοπίστηκε. Απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.
