Override Title (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: created
et: loodud

en: Reset
et: Tühista

en: Views
et: Vaated

en: type
et: tüüp

en: status
et: olek

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: From
et: Kellelt

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Both
et: Mõlemad

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Apply to selected items
et: Rakenda valikule
