Override Title (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: created
gl: creado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Views
gl: Vistas

en: type
gl: tipo

en: status
gl: estado

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Both
gl: Ambos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.

en: override
gl: sobrescribir

en: Apply to selected items
gl: Aplicar aos elementos seleccionados
