Override Title (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: title
hu: cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Language
hu: Nyelv

en: Action
hu: Művelet

en: created
hu: létrehozva

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Views
hu: Nézetek

en: type
hu: típus

en: status
hu: állapot

en: Override title
hu: Cím felülírása

en: From
hu: Honnan

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Both
hu: Mindkettő

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Modify
hu: Módosítás

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hu: Érvénytelen kiválasztást talált a rendszer. Javasolt a webhely gazdájával felvenni a kapcsolatot.

en: Click to Edit
hu: Kattintás a szerkesztéshez

en: override
hu: felülír

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre
