Override Title (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: type
hy: տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: From
hy: Ում կողմից

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hy: Անօրինական ընտրությունն է հայտնաբեվրել:  Խնդրում ենք կապնվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:
