Override Title (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: created
is: stofnað

en: Reset
is: Endursetja

en: Views
is: Gagnasýn

en: type
is: gerð

en: status
is: staða

en: From
is: Frá

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Both
is: Bæði

en: Unpublished
is: Ekki birt
