Override Title (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: title
it: titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Action
it: Azione

en: created
it: Creato

en: Reset
it: Ripristina

en: Views
it: Viste

en: type
it: tipo

en: status
it: stato

en: Override title
it: Forzatura titolo

en: From
it: Da

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Both
it: Entrambi

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
it: È stata rilevata una scelta non valida. Contattare l'amministratore del sito.
