Override Title (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: type
km: ប្រភេទ

en: status
km: ស្ថានភាព

en: From
km: ពី

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
km: រកឃើញ​ជម្រើស​មិនត្រឹមត្រូវ ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ ។
