Override Title (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: From
nn: Frå

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nn: Eit ulovleg alternativ er oppdaga. Kontakt nettstadsadministratoren.
