Override Title (8.x-2.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау
