Override Title (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Language
fa: زبان

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: اعاده

en: Views
fa: نماها

en: Override title
fa: تنقیح عنوان

en: From
fa: از

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Both
fa: هردو

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fa: یک انتخاب غیر مجاز شناسایی شده است. لطفا با مدیر جولانما تماس بگیرید.

en: Apply to selected items
fa: اعمال بروی اقلام انتخاب شده
