Override Title (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Action
uk: Дія

en: created
uk: створений

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: type
uk: тип

en: status
uk: стан

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: From
uk: Від

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Both
uk: Все

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Modify
uk: Змінити

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: override
uk: перевизначити

en: Apply to selected items
uk: Застосувати до вибраних позицій
