Override Title (8.x-2.1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Views
ur: ویوز

en: status
ur: حالت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ur: ایک خلافِ اصول انتخاب پایا گیا ہے۔ براہِ مہربانی ویب سائٹ کے منتظم سے رابطہ کریں۔
