Override Title (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: title
vi: tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Action
vi: Thao tác

en: created
vi: đã tạo

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: type
vi: loại

en: status
vi: trạng thái

en: Override title
vi: Ghi đè phần tiêu đề

en: From
vi: Từ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Both
vi: Cả hai

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
vi: Lựa chọn không hợp lệ. Vui lòng liên hệ quản trị hệ thống.
