Override Title (8.x-2.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: type
af: tipe

en: From
af: Van

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
