Override Title (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Views
az: Görünüşlər

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Both
az: Hər ikisi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.
