Override Title (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: created
be: створана

en: Reset
be: Скінуць

en: type
be: тып

en: status
be: статус

en: From
be: Ад

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
be: Здарылася памылка выбара варыянтаў. Калі ласка, звяжыцеся з адміністратарам рэсурса.

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў
