Override Title (8.x-2.1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Language
bn: ভাষা

en: status
bn: অবস্থা

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
