Override Title (8.x-2.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Views
eo: Vidoj

en: type
eo: tipo

en: status
eo: stato

en: From
eo: De

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eo: Malvalida elekto detektiĝis.  Bonvolu kontakti la retejan administranton.
