Override Title (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Action
fi: Toiminto

en: created
fi: luotu

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: type
fi: tyyppi

en: status
fi: tila

en: Override title
fi: Ohita otsikko

en: From
fi: Lähettäjä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Both
fi: Molemmat

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fi: Kelpaamaton valinta havaittu.  Ota yhteyttä sivuston ylläpitäjään.

en: override
fi: ohita

en: Apply to selected items
fi: Käytä valittuihin tuloksiin
