Override Title (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Action
ja: アクション

en: created
ja: 作成日

en: Views
ja: ビュー

en: type
ja: タイプ

en: status
ja: 状態

en: Override title
ja: タイトルをオーバーライド

en: From
ja: 送信元

en: Published
ja: 掲載

en: Both
ja: 両方

en: Modify
ja: 修正

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ja: 不正な選択が見つかりました。サイト管理者に連絡してください。

en: Apply to selected items
ja: 選択したアイテムに適用
