Override Title (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Views
jv: View

en: type
jv: tipe

en: Override title
jv: Tumpuki judhul

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Both
jv: Karone

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
jv: Pilihan ilegal kedetèksi. Mangga dihubungi administrator pengelola situs.
