Override Title (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: type
ku: جۆر

en: status
ku: ڕەوش

en: From
ku: له‌لایەن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
