Override Title (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: type
mn: төрөл

en: status
mn: статус

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mn: Үл зөвшөөрөгдөх сонголт илэрлээ. Сайтын админд хандана уу.
