Override Title (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: type
ne: प्रकार

en: status
ne: स्थिति

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।
