Override Title (8.x-2.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Views
ps: ليدنې

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Both
ps: دواړه
