Override Title (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: Action
pt: Ação

en: created
pt: criado

en: Reset
pt: Redefinir

en: type
pt: tipo

en: Override title
pt: Sobrescrever título

en: From
pt: De

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Both
pt: Ambos

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Modify
pt: Modificar

en: No content available.
pt: Nenhum conteúdo disponível.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pt: Uma escolha inválida foi detectada. Por favor entre em contato com o administrador do site.

en: Click to Edit
pt: Clique para Editar

en: override
pt: sobrescrever

en: Apply to selected items
pt: Aplicar aos itens selecionados
