Override Title (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Views
sk: Zobrazenia

en: type
sk: typ

en: status
sk: stav

en: From
sk: Od

en: Published
sk: Zverejnené

en: Both
sk: Oba

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sk: Zistená neplatná voľba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Apply to selected items
sk: Použiť vo vybraných položkách
