Override Title (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: type
sl: tip

en: status
sl: stanje

en: From
sl: Od

en: Published
sl: Objavljeno

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.
