Override Title (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: title
sv: titel

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Action
sv: Åtgärd

en: created
sv: skapad

en: Views
sv: Vyer

en: type
sv: typ

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: From
sv: Från

en: Published
sv: Publicerad

en: Both
sv: Båda

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sv: Ett ogiltig val upptäcktes. Var vänlig kontakta webbplatsens administratör.

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt
