OtherView Filter (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Views
et: Vaated

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Values
et: Väärtused

en: Group item
et: Grupeeri element
