OtherView Filter (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Views
fi: Näkymät

en: Operator
fi: Operaattori

en: Values
fi: Arvot

en: Group item
fi: Ryhmittelykohde
