OtherView Filter (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Views
ru: Представление

en: Operator
ru: Оператор

en: Values
ru: Значения

en: Group item
ru: Группировать элемент
