One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: New user: %name %email.
hu: Új felhasználó: „%name” %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
hu: Az új felhasználó létrejött és sikeresen belépett.

en: Verify
hu: Ellenőriz
