One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: New user: %name %email.
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: Verify
uk: Перевірити
