One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: New user: %name %email.
ar: مستخدم جديد: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
ar: نجح التسجل، لقد ولجت الآن.
