One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: ویرایش

en: New user: %name %email.
fa: کاربر جدید: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد سایت شده‌اید.

en: Verify
fa: بررسی درستی
