One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: New user: %name %email.
fi: Uusi käyttäjä: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
fi: Rekisteröityminen onnistui. Olet nyt kirjautunut sisään.

en: Verify
fi: Tarkista
