One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: New user: %name %email.
sk: Nový používateľ: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
sk: Úspešná registrácia. Boli ste prihlásený.
