One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: New user: %name %email.
sl: Nov uporabnik: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.
