One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: New user: %name %email.
vi: Người dùng mới: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
vi: Việc ghi danh thành công. Bây giờ bạn đã đăng nhập.
