One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: New user: %name %email.
eo: Nova uzanto: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.
