One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: New user: %name %email.
es: Nuevo usuario: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
es: Se ha registrado correctamente. Ahora está identificado y conectado como usuario.
