One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: New user: %name %email.
hr: Novi korisnik: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
hr: Registracija uspješna. Sada ste prijavljeni.
