One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: New user: %name %email.
ja: 新規ユーザー: %name %email

en: Registration successful. You are now logged in.
ja: 正常に登録されました。 あなたは現在、ログインしています。
