One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: New user: %name %email.
km: អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ ៖ %name %email ។

en: Registration successful. You are now logged in.
km: ការ​ចុះឈ្មោះ​បាន​ជោគជ័យ ឥឡូវ​អ្នក​បាន​ចូល​ហើយ ។
