One Time Password (OTP) Verification for account creation (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: New user: %name %email.
ru: Новый пользователь: %name %email.

en: Registration successful. You are now logged in.
ru: Регистрация успешна. Вы вошли в систему.
